Mezonetový apartmán DUNAJEC

Novovybudovaný mezonetový apartmán v horskom štýle s očarujúcim výhľadom.

V 6-lôžkovom apartmáne DUNAJEC nájdete obývací priestor s dizajnovými kúskami, moderný kuchynský kút, dve 2-lôžkové spálne a tri kúpeľne s toaletami. Na prípravu občerstvenia využijete elektrickú rúru, keramickú varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, kombinovanú chladničku a mikrovlnnú rúru. Súčasťou vybavenia je taktiež umývačka riadu.

Jednotlivé prvky nádherne ladia a vytvárajú elegantný priestor na oddych. Očarí Vás masívny jedálenský stôl, pohodlná sedačka, televízor s veľkou uhlopriečkou i prírodná koža, ktorá celú miestnosť ešte viac zútulní. Priestory na prízemí uzatvára kúpeľňa s toaletou, ako aj technická miestnosť vhodná na uskladnenie lyžiarskej výstroje. V nočných hodinách si odpočiniete v dvoch 2-lôžkových spálňach – Tri koruny tu budete mať ako na dlani. Každá zo spální disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Rodinke s malým bábätkom radi pripravíme detskú postieľku. Každý z apartmánov má vlastnú terasu s posedením, na jar pre Vás pripravujeme možnosť opekať či grilovať a pribudne aj vonkajšie posedenie. Parkovacie miesta si poľahky nájdete priamo pred apartmánmi. Chalety v Pieninách sú pet-friendly, pobyt so psíkom je u nás povolený za drobný poplatok.

Podrobnosti

Cena začína na: 140  za noc 

Dostupnosť

Rezervačný formulár

Povinné polia sú označené *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Mezonetový apartmán DUNAJEC je vo vybranom období dostupný.